Papara, sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı yeni kart ürünü Joker Card’ı duyurdu

Papara, sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı yeni kart ürünü Joker Card’ı duyurdu

Finansal teknoloji şirketi Papara, Warner Bros. Discovery Global Consumer Products ve DC iş birliğiyle sunduğu ön ödemeli Koleksiyon Kart DC Super Hero koleksiyonunu genişletiyor. Batman Card’ın ardından şirket, Koleksiyon Kart ürünlerine Joker Card’ı ekledi.

Elektronik para ve ödeme şirketi Papara, Temmuz 2022’de tanıttığı ön ödemeli Koleksiyon Kart ailesine özel tasarım ve sınırlı sayıda üretilen yeni kart ürününü ekledi. Batman Card’ın ardından DC karakterlerinden ilham alan Koleksiyon Kart ürünlerine Joker Card da katıldı.

Şirketin yeni kart ürünü Joker Card, DC evreninin kötü şöhretli “süper-kötü” karakteri Joker’den esinleniyor. Sınırlı sayıda üretilen ve özel tasarıma sahip olan Joker Card, Papara uygulamasından tek seferlik 75 TL kart ücretiyle sipariş edilebiliyor.

Dünyanın her yerinde ve online harcamalarda kullanılabiliyor

Papara’nın sınırlı sayıda üretilen yeni kart ürünü Joker Card, Papara Card’larla aynı özellikleri taşıyor. Mastercard logosuna sahip olan ve dünya çapında Mastercard ile ödeme kabul eden her noktada ödeme yapılabilen temassız özellikli Joker Card, online harcamalarda da kullanılabiliyor. Papara’nın üç ayda bir güncellediği Cashback programıyla harcadıkça sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazandıran Joker Card ile ATM’lerden para yatırma ve çekme işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca Joker Card sahipleri; aylık kart aidatı, yıllık kart ücreti gibi sabit ücretler ödemiyor.

Kart ailesi genişliyor

Papara, Koleksiyon Kart ürünlerinin ilkini Temmuz 2022’de özel tasarımlı ve sınırlı sayıda üretilen Batman Card ile tanıtmıştı. Koleksiyon Kartların yanı sıra şirketin sunduğu kart ürünleri içinde beş farklı renk seçeneğiyle ücretsiz sahip olunabilen Papara Card, 18 gram paslanmaz çelikten isme özel üretilen Metal Card, dünyanın görme engelliler için geliştirilmiş ilk sesli kartı Voice Card ve harçlığı teknolojiyle buluşturan Edu Card da yer alıyor. Papara kullanıcıları, Papara hesabı açtıktan sonra diledikleri kartı isteyebiliyor veya sipariş edebiliyor. 

Cashback programı yenilendi   

Papara’nın Papara Card sahiplerine sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazandıran ve üç ayda bir yenilenen Cashback programı da yeni sezon itibarıyla yenilendi. Trendyol ve D&R’ın da eklendiği Cashback markaları arasında Netflix, Spotify, YouTube Premium, Enerjisa, CarrefourSA, LC Waikiki, Burger King®, hop, Steam, PlayStation ve Uber yer alıyor. Papara Joker Card sahipleri, bahsi geçen markalarda Joker Card ve diğer Papara Card ürünleriyle yapacakları harcamalarda sabit oranlarda anında nakit kazanıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top