HUAWEI’de Herkes İçin Bir Akıllı Telefon Var

Akıllı telefon seçmek için pek çok kriter var ve hangisinin kullanılacağına ilişkin nihai karar tamamen kişinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlı. İhtiyaçlara göre özelleştirilmiş telefon seçimini kolaylaştırmak için, HUAWEI’nin farklı modellerini ve özelliklerini tanıyın.

İyi bir akıllı telefon arayışında, ihtiyaçlarımıza en uygun ve değerli deneyimler sağlayan donanım çözümlerine yöneliyoruz. HUAWEI ürün ailesinin de amacı, yaşam tarzımıza ve zevkimize uygun en uygun çözümleri sunmak.

 

Dünyanın en iyi mobil kamerası: P60 Pro

Akıllı telefon kamerasını Ultra Lighting Telefoto Kamera ile bütünsel biçimde geliştirerek fotoğrafçılık deneyimini dönüştüren HUAWEI P60 Pro, yeniden tasarlanan optik yoldan geniş diyaframlı lense kadar, amiral gemisi akıllı telefon pazarında fotoğrafçılığı yeniden tanımlıyor.

Bir fotoğrafın bazı kısımlarının ışık eksikliği nedeniyle karanlıkta kalması ve anılarınızı hatalı şekilde yansıtması her zaman sinir bozucudur. Huawei, fotoğraflardaki karanlığı dağıtmak için en yeni HUAWEI P60 Pro’ya Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamerayı ekledi.   Yeniden tasarlanan optik yol ile artık sektördeki en yüksek ışık alımına sahip akıllı telefon kamerası olarak öne çıkıyor: Ultra Aydınlatma Telefoto Kamera, Çoklu Lens Grupları ile %178 daha fazla ışık sağlayan f2.1 geniş diyafram açıklığına sahip.

 

Odağınızda hep kendiniz olun: nova 11 Serisi

nova 11 Serisi, grup fotoğraflarından yakın çekim fotoğraflara kadar her türlü farklı fotoğrafa uygun olağanüstü bir portre çekme deneyimi sunmak için birden fazla görüntüleme teknolojisini geliştirdi. nova 11 Serisi, portrelerin her ayrıntısını ortaya çıkarmak için ilk kez XD Portre özelliğini kullanıyor. 

nova 11 Pro, 60 MP Ultra Portre Çift Kamera, 100 derece ultra geniş açı, 1/2,61 inç arka plan, 4K görüntü kalitesi ve mükemmel çözünürlük ve ışık hassasiyeti ile yükseltilmiş HUAWEI Multi-Vision Fotoğrafçılıktan yararlanıyor. 8 MP Yakın Çekim Portre Ön Kamera, çeşitli mesafelerde güzelliği net bir şekilde yakalamak için 0,7x grup fotoğrafı, 1x HD selfie, 2x dokulu portre ve 5x makyaj yakın çekim deneyimi dahil olmak üzere 2x optik zoom ve 5x’e kadar dijital zoom’u destekliyor.

 

Her duruma uygun amiral gemisi: Mate50 Pro

Harika dış mekanlardan ofise kadar, HUAWEI Mate 50 Pro gerçek bir bukalemundur. İş zamanı geldiğinde, yeni SuperHub gerçek bir üretkenlik artırıcıdır. Çığır açan yeni bir dosya aktarım özelliği olan SuperHub, herhangi bir metni, resmi, videoyu veya dosyayı basılı tutmanıza ve dosyaları geçici olarak depolamak için SuperHub’ın kayan penceresine sürüklemenize olanak tanır. Daha sonra başka bir uygulamaya geçebilir, dosyaları SuperHub’dan seçebilir ve bunları sorunsuz bir şekilde belgeye yapıştırabilirsiniz. Cihazlar arasında çalışmak için, akıllı telefonunuz ve PC’niz arasında çoklu dosya aktarımları için SuperHub’ın toplu aktarım özelliğini de kullanabilirsiniz. EMUI13’ün SuperStorage özelliği, yinelenen dosyaları otomatik olarak algılayabilir ve kullanıcılara bunları HUAWEI Optimizer uygulamasında sıkıştırma seçeneği sunarak, en yüksek üretkenlik için depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar.

HUAWEI’nin birbirinden özel telefon serilerinde birçok yaz kampanyası Huawei Online Mağaza üzerinde devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top